środa, 23 września 2015

400 zł od Citi za 400 zł płatności kartą - oferta tylko z polecenia

W ostatnim roku nie widziałem zbyt wielu dobrych bankowych promocji. Przedwczoraj taką odkryłem logując się na konto karty w Citibanku. Zauważyłem poniższy banner:

Citibank płaci po 400 zł polecającemu i poleconemu za otwarcie bezpłatnej karty kredytowej
Kwota wysoka ale już banki przyzwyczaiły, że przeważnie po zagłębieniu się w szczegóły, okazywało się że warunku są trudne do spełnienia a korzyści realistycznie patrząc mniejsze.

Tutaj jest inaczej, ponieważ warunki spełnić łatwo i prawie każdy może otrzymać te 400 zł, o ile oczywiście zostanie mu wydana karta.Nawet 100% zwrotu wydatków przez bank a więc bank sponsoruje zakupy.

Podstawowy warunek to wykonywanie 100 zł płatności kartą miesięcznie przez 4 miesiące, począwszy od pierwszego pełnego miesiaca po wydaniu karty. Za każdy taki miesiąc płatności kartą za w sumie minimum 100 zł, polecony otrzyma 100 zł premii a więc de facto bank zasponsoruje wydatki za 100 zł miesięcznie ;)

Nagroda jest kwotą 'na czysto' bo bank kwestię podatku od nagród/dochodów bierze na siebie.Wymagane jest podanie tylko podstawowych danych poleconego, o resztę pyta bank, który zadzwoni do osoby zainteresowanej. Formalności związane z umową załatwi bank korespondencyjnie.

Możecie się zastanawiać ile taka karta będzie kosztować i czy bank nie odbije sobie premii w okresie późniejszym. W ofercie jest na szczęście od stosunkowo niedawna karta o nazwie Simplicity.Jej zaleta polega na tym, że nie ma opłat ani prowizji za wydanie karty, ani za odnowienie karty. Nie ma opłaty rocznej ani miesięcznej. Jest to bezwarunkowe, tzn. nie trzeba używac karty i realizować w okresie późniejszym transakcji a karta i tak będzie bezpłatna. Oczywiście zalecam spłatę karty w okresie bezodsetkowym by nie wystąpiły odsetki.

Jeśli posiadacie kartę w Citibanku, warto rozejrzeć się za znajomymi, którzy mogą być taką zainteresowani. Jeśli sami chcielibyście taką kartę otworzyć i skorzystać z promocji, zapraszam do kontaktu przez mój email zjfirewall[at]gmail[kropka]com w celu bycia poleconym. Polecający może zgłosić dowolną ilość osób, natomiast nagrodę otrzyma tylko raz.

Tutaj link do oferty na stronie banku i do regulaminu.

Oferta ważna od 14.09.2015 do 31.12.2015. Polecona może byc każda osoba nie mająca karty kredytowej w Citi licząc od 1 stycznia 2013 i nie będąca pracownikiem banku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze niecenzuralne, nie odnoszące się do posta, pisane tylko w celach marketingowych i z użyciem opcji Anonimowy - będą usuwane.

W celu komentowania bez logowania, wybierz opcję Nazwa/adres URL