czwartek, 26 lutego 2009

Tanie samoksztalcenie

Dzisiaj i jutro kupując papierową Gazetą Prawną, dostaniemy plyty dla wielbicieli ulepszania siebie. Dziś będzie to szklenie pt: "Negocjacje" a jutro "Komunikacja i Perswazja".

Ostatnim razem, kiedy skorzystalem z ich oferty, za bodajże 6 zl razem z gazetą nabylem plytę z materialami Briana Tracy (dla niewtajemniczonych - jest to jeden z najbardziej znanych trenerów motywacji) a innym razem plytę z materialami szkoleniowymi dot. ćwiczenia technik zapamiętywania. Jedną i drugą plytę oceniam bardzo pozytywnie.

Link do opisu plyt na stronie Gazety Prawnej:
http://www.gazetaprawna.pl/promocje/komunikacjainegocjacje

Edycja godz. 13:30

1.Wlaśnie kupilem Gazetę z pierwszą plytą. Dziś wieczorem sprawdzę dokładniej jej wartość szkoleniową...

2. W ostatnich kilku tygodniach zgromadzilem kilka bezplatnych ebooków i audiobook Zlotych Mysli. Stopniowo będę je przesluchiwal a ciekawsze myśli opisywal na blogu.

3. Prace nad blogiem na wlasnej domenie i serwerze są coraz bardziej zaawansowane. Poczatkowy wynik wizualny możecie już zobaczyć: www.abecadlo.info. Na stronie nie ma jeszcze większosci menu ani postów.

Od strony wizualnej, zamierzam pojaśnić boczne panele tak by strona nie przytlaczala swą zielenią.
Oba blogi będę prowadzil równolegle, choć przyznam, że blog na wlasnej domenie daje myśle wieksze możliwości aranżacji funkcjonalnej i wyglądu, co zamierzam wykorzystać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze niecenzuralne, nie odnoszące się do posta, pisane tylko w celach marketingowych i z użyciem opcji Anonimowy - będą usuwane.

W celu komentowania bez logowania, wybierz opcję Nazwa/adres URL