niedziela, 13 marca 2016

Tablet Lenovo Tab2 za 0 zł do bezpłatnej karty kredytowej Citibanku - hit oferta z polecenia powraca!

Jesienią informowałem Was o możliwości założenia z polecenia karty kredytowej Citibanku i otrzymania 400 zł na czysto za regularne używanie darmowej karty kredytowej. Teraz nadchodzi kolejny hit, możliwe że nawet bardziej atrakcyjny niż poprzednio.

Startuje nowa edycja programu poleceń kart Citibanku!

Do wzięcia jest tablet Lenovo Tab2 A7-30, który organizator wycenia na 449 zł (recenzja tabletu tutaj). By nagrodę otrzymać, w skrócie trzeba z polecenia złożyć wniosek o kartę, otrzymać ją i w pierwszym pełnym miesiącu jej posiadania zapłacić 1000 zł przy jej użyciu.Na końcu wpisu podaję adres email na który możesz wysłać wiadomość bym zgłosił Cię jako osobę poleconą.

Jest to typowa transakcja win-win jako że polecający otrzymuje 300 zł a polecony tablet jak poniżej o wartości ok. 400 zł. Warunki są umiarkowane i po otrzymaniu tabletu kartę bez zobowiązań można zamknąć - wystarczy umowę o kartę utrzymywać przez 45 dni od zawarcia.


Tak jak poprzednio sugeruję wybór karty Simplicity, którą uważam za najlepszą dla większości osób. Poniżej największe plusy jakie widzę jako jej użytkownik od roku:

 • bezwarunkowy brak opłaty miesięcznej i rocznej za posiadanie i użytkowanie karty - podczas gdy w innych bankach są opłaty lub trzeba z karty dużo korzystać by nie płacić
 • możliwość odroczenia płatności za wydatki opłacone kartą o do 50 dni - tu podobnie jak w innych bankach okres bezodsetkowy wynosi do 50 dni
 • płatności rachunków i opłat mieszkaniowych wchodza w 50-dniowy okres bezodsetkowy - są traktowane jak płatności kartą w sklepach i można tu także skorzystać z darmowago kredytu. Przelewy te definiujemy przez infolinię po założeniu karty. To unikalna funkcjonalność kart Citi
 • Citirabaty a więc zniżki za płatności w wybranych sklepach partnerskich (z tego korzystam rzadko bo w większości są to drogie i luksusowe sieci) Poniżej warunki do spełnienia aby otrzymać tablet Lenovo (spisane z regulaminu promocji):

 • nie miało się karty w Citibanku począwszy od 1 stycznia 2014 roku
 • nie posiada się wcześniej złożonego wniosku o kartę Citi w trakcie rozpatrywania
 • dostarczy się dokument dochodowy na podstawie którego bank dokona pozytywnej weryfikacji
 • zawrze się umowę o kartę i nie odstąpi przez 45 dni
 • dokona się transakcji bezgotówkowych za 1000 zł w pierwszym pełnym miesiącu posiadania karty - nie wchodzą w to przelewy i transakcje które później cofnięto (zwroty w sklepach)
 • zaloguje przynajmniej raz do bankowości internetowej Citibanku - łatwe do spełnienia, w końcu tam będziemy sprawdzać saldo ile już wydaliśmy :)
 • wyrazenie zgody na przekazanie informacji polecającemu że kartę założyliśmy - na podstawie czego on także dostanie nagrodę ;)
Z ostatniego wpisu z września skorzystało kilkoro Czytelników których teraz pozdrawiam :) Polecajcie kartę swoim znajomym, niech zgarniają tablety i korzystają z bezpłatnego narzędzia odraczania płatności jakim jest karta kredytowa Simplicity!

Jeśli chcesz założyć bezpłatną kartę z polecenia i zgarnąć Tablet Lenovo Tab2, napisz na mój adres email zjfirewall (małpka) gmail (kropka) com a zgłoszę Cię ze swojego polecenia. Twoje dane jakie będą potrzebne do zgłoszenia to imię, nazwisko, nr telefonu kontaktowego i adres email. Na ten adres możesz także zadawać pytania na które jako użytkownik karty chętnie odpowiem.

Oferta obowiązuje od 18 lutego 2016 r. do 18 maja 2016 r. Im szybciej się uwiniemy, tym szbciej otrzymamy nagrodę!
4 komentarze:

 1. Chyba bank bedzie przejęty i będzie wezwanie ,trza nałapać klientów :-),podobnie było z bzwbk z promocjami przed wezwaniem przez santander

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że warto się skusić na te konto :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A jakie są warunki aby konto faktycznie było darmowe?

  OdpowiedzUsuń
 4. Citi chyba jak żaden inny bank co chwilę organizuje jakieś promocje w ramach których możemy stać się posiadaczem jakiegoś tabletu. Warto uważnie jednak zapoznać się z tego typu ofertami a szczególnie należy zwrócić uwagę na koszty związane z prowadzeniem karty kredytowej.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze niecenzuralne, nie odnoszące się do posta, pisane tylko w celach marketingowych i z użyciem opcji Anonimowy - będą usuwane.

W celu komentowania bez logowania, wybierz opcję Nazwa/adres URL