piątek, 24 grudnia 2010

Jakie Święta taki cały rok

Jak mawia moja małżonka, w czasie Świąt trzeba więcej niż zwykle starać się by wszystko było jak najlepiej. Można do odnieść do przygotowań przedświątecznych i świątecznych jak sprzątanie, wybieranie upominków, przygotowywanie potraw a przede wszystkim ożywianie kontaktów rodzinnych, przyjacielskich i koleżeńskich.

Jeśli w tym szczególnym czasie, rośnie ochota do działania, uszczęśliwiania osób nam bliskich i tym samym siebie, dlaczego nie postawić sobie za cel, by tą siłą ducha wyposażyć cały nadchodzący rok? Dlaczego nie przekuć jej na drobne sukcesy i radości, które złożą się na jeden wielki sukces i wielką radość z udanego roku? Czy dzięki takiemu usposobieniu kolejne święta po udanym roku nie będą jeszcze piękniejsze?

Wam Drodzy Czytelnicy, Blogerzy i sobie, życzę tego co piękne i co wypełnia nasze pragnienia szczęśliwych doznań, byśmy robiąc prezenty innym uszczęśliwili pojawiającą się radością też siebie. By zjawisko pomagania dawało nam radość i ochotę do podobnych działań w przyszłości. 

Wszystko, co najpiękniejsze jak i najbardziej przykre, doświadczamy od innych ludzi. Oby pomimo różnych doświadczeń, nie ustawała w nas wiara w drugiego człowieka bo odcinając się od innych, odbieramy sobie nadzieję na szczęście.

P.S. ... a w Nowym Roku życzę Wam jako inwestor dużych zysków i jak najmniej wahań wartości portfela przysparzających palpitacji serca :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze niecenzuralne, nie odnoszące się do posta, pisane tylko w celach marketingowych i z użyciem opcji Anonimowy - będą usuwane.

W celu komentowania bez logowania, wybierz opcję Nazwa/adres URL