piątek, 27 marca 2009

Zarabiać z mBankiem?

Dzisiaj zapisalem się do programu partnerskiego (PP) mBanku z polecenia kolegi - Mariusza. PP polega na tym, że każdy partner otrzymuje prowizję za polecenie uslug mBanku, takich jak konta, karty, kredyty. Osoba polecająca otrzymuje natomiast na stale 10% od prowizji zarobionych przez poleconego.

Kiedy ktoś z Was będzie zainteresowany PP mBanku, piszcie do mnie na gg nr 8076080 a postaram się doradzić i podam link polecający (a jakże).

Należę też od kilku tygodni do programu partnerskiego Google AdSense i wszystkie reklamy Google, które widzicie na stronie, pochodzą wlaśnie stamtąd. Dzięki tym PP rozwijam swoją wiedzę o zarabianiu w internecie.

Wszystkie te programy, na poziomie prowadzenia bloga, w zdecydowanej większości przypadków nie przyczyniają się do powstania znaczącego przychodu i przeważnie nie wychodzą ponad 100-200 zl miesięcznie z kilku PP razem wziętych i z kilku obsugiwanych stron/blogów.

Myślę, że nie o to tu jednak chodzi by generować z bloga czy skromnej strony duże pieniądze bo jest to prawie niemożliwe. Najważniejsze, że przyzwyczajamy się do mechanizmów zarabiania w sieci, uczymy się metod reklamy. W końcu część z nas wpadnie na świetny pomysl e-biznesu, na którym będzie zarabiać tysiące czy nawet dziesiątki tysięcy PLN mesięcznie i to będzie ukoronowanie wszelkich wysilków.

Tymczasem sposobem ciulacza dodaję do listy kolejne sensowne PP. Dodaję tylko te, które oferują produkty sprawdzone przeze mnie bo o wiarygodność trzeba dbać caly czas. Konto w mBanku mam od 7 lat i chwalę sobie brak oplat za czynności, które normalnie obowiązują w większości innych banków. Nie mówię tu tylko o oplacie za prowadzenie konta ale też o wielu, wielu innych, które warto porównywać.

Dlatego, w międzyczasie jak moje konto PP w mBanku jest zatwierdzane, przygotuję specjalny wpis nt mBanku i podsumuję bez zbędnego koloryzowania, na podstawie wlasnych doświadczeń, jak ta oferta wygląda i komu się oplaca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarze niecenzuralne, nie odnoszące się do posta, pisane tylko w celach marketingowych i z użyciem opcji Anonimowy - będą usuwane.

W celu komentowania bez logowania, wybierz opcję Nazwa/adres URL